ארכיון מחבר: admin

מכירת רכב לפירוק

מכירת רכבים לפירוק תל אביב – שירות רכישת רכבים ישנים מבית הלקוח

יש לכם רכב ישן שאין לו עוד תעודת רישוי בת תוקף? מחפשים להיפטר מגרוטאת הברזל הזו בדרך הקלה והנוחה ביותר? רוצים גם להרוויח על הדרך סכום כסף? אתם מחפשים מגרש מכוניות לפירוק או למיחזור שתוכלו למכור לו את הרכב הישן שלכם? יש מספר דברים חשובים שעליכם לדעת לפני שאתם פונים למכור את הטרנטה שלכם. קראו להלן את הפרטים שחשוב לכם לדעת לפני שאתם סוגרים עסקה עם קונה רכבים לפירוק.

קניית רכב לנסיעה

  • סקר שוק למציאת קונה משתלם

אם אתם לא מתעסקים בשוק חלקי החילוף או עוסקים בתחום מכירת רכבים לפירוק תל אביב, אין לכם מושג אמתי כמה שווה הגרוטאה שלכם. אמנם בעינכם היא כבר חסרת ערך בהיותה ללא שימוש. עבורכם היא מהווה מטרד ותופסת לכם את החניה ומעצבנת אתכם. אבל יש לה ערך אמתי ומגיע לכם לקבל את השווי של הרכב. לפיכך עליכם לברר את הערך של הרכב. השווי שלו נמדד בהתאם ליצרן הרכב, לדגם ולשנת הייצור, וכן למצב הפיסי של הרכב ולעבר שלו על הכביש. בשביל לדעת כמה הוא שווה באמת עליכם לערוך סקר שוק מינימלי, פנו ליותר מסוחר אחד ובקשו לקבל הצעת מחיר עבור הרכב שלכם. כאשר המחיר יהיה אחיד או כמעט זהה תוכלו לדעת שאכן זה הערך האמתי של הרכב.

  • וודאו כי הרכב מוכן למכירה

חשוב מאוד לוודא כי הרכב אכן מוכן למכירה כרכב המיועד לפירוק. כיוון שלדוגמה, רכב שיש לו תעודת רישוי בתוקף אין למכור כרכב לפירוק. קודם לכן חובה עליכם לבטל את תעודת הרישוי ורק לאחר מכן תוכלו למכור את הרכב למטרת מכירת רכבים לפירוק תל אביב. פנו לסניף של משרד הרישוי לצורך ביטול תעודת הרישוי.

  • הוציאו את כל החפצים שלכם

הרכב הזה שאתם מוכרים כעת לפירוק היה כמו הבית שלכם ואפילו יותר, שעות ארוכות שהיתם בו והוא היה הסביבה הנעימה והנוחה שלכם. ומכיוון שכך יש בו ככל הנראה חפצים שונים ואביזרים ששייכים לכם. לפני שאתם מעבירים אותו לקונה עליכם לפנות אותו ולוודא כי הוצאתם הכול. החשוב מכל הוא להסיר את לוחיות הרישוי מהרכב. וכן לסקור את כל הרכב שלא השארתם בו חפצים שחשובים לכם, ואילו לקונה אין בהם כל צורך.

מה יעשו ברכב שלי?

מכירת רכב לפירוק
מכירת רכב לפירוק -צולם במרכז הארץ , צוות פירוקמכוניות.net

כעת, לאחר שמכרת את הרכב הישן שלך אתה יכול בלב שקט להתמסר לסדר היום שלך ולשימוש ברכב החילופי שלך, רוצה לדעת מה ייעשה ברכב הישן שלך? זה ששימש אותך על הצד הטוב ביותר במשך תקופה לא קצרה? רכב זה יפורק כעת ויוציאו ממנו את כל החלקי התקינים, אלו שיכולים לשמש למטרת תיקון רכבים אחרים דומים, שחלקים בהם נשברו או יצאו מכלל שימוש. לאחר שיוציאו את כל החלקים השלמים יעבירו את השרידים של החומר למיחזור לצורך ייצור מוצרי ברזל שונים.

להמלצה על קונה רכבים לפירוק בתל אביב בקרו בעסק גרר איתי המספק שירותים למשך כל שעות היום ללקוחותיו.

קונה רכבים

מעוניינים למכור רכב יד שניה? בקרו באתר קונה רכבים לנסיעה ופירוק המופעל 24 שעות ביממה.

טלפון ישיר , ייעוץ  מכירת רכב לפירוק – 072-3341127

בהצלחה חברימוס!

אולמות אירועים במרכז עד 100 איש

אולם אירועים קטן עד 100 אישאולמות אירועים מתחלקים לגדלים ולפי הגודל כך עולה המנה, כך עולה האירוע וכך גם נבחר האולם הרצוי.

עבור אירועים קטנים ישנם אולמות קטנים המיועדים לקהל מצומצם. ישנם אולמות אירועים במרכז עד 100 איש וישנם אולמות עד 200 איש. הכמויות האלה נחשבות כמויות קטנות באירועים. כיום בעידן האינטרנט, חשוב מאוד לקבל טיפים והמלצות לגבי אולמות שונים טרם הגעתינו אליהם לפגישה עבור הצעת מחיר.

חיפוש אולמות אירועים במרכז עד 100 איש

אז איך מתחילים את החיפוש אחר אולמות אירועים קטנים עד 100 איש במרכז? ריכזנו עבורכם את השלבים החשובים בתהליך על מנת להפוך את הדרך למציאת האולם המועדף עליכם קל ופשוט

  1. ראשית יש להסתכל ברשת על אתרים של אולמות אירועים, לצפות בתמונות מאירועים, תמונות של המקום מעוצב, תמונות של הגן (במידה ויש) וקבל רושם ראשוני. כמובן שיש לזכור כי אולמות שמעלים אתר לרשת מזמינות צלם שיצלם את האולם בצורה היפה והטובה ביותר אז יש לקחת את התמונות בערבון מוגבל.
  2. שנית יש להיכנס לפייסבוק ולחפש שם קבוצות שיתאימו לכם. קבוצה מאוד מפורסמת שעוזרת המון למתחתנים צעירים היא קבוצת "מאורסים מאורסות בדרך לחתונה" שם תקבלו טיפים מזוגות אחרים באותו התהליך שלכם, תקבלו המלצות של זוגות שזה עתה סיימו חתונה ויוכלו להגיד בדיוק מה היה טוב בחתונה (לצורך העניין חתונה זה אירוע לכל דבר), מי בעלי המקצוע שעשו עבודה יוצאת מהכלל ומי אלו שאיכזבו ועוד. כמובן בפייסבוק יש עוד קבוצות שאפשר לדלות מהן מידע בהתאם לאירוע שלכם (לאירועים קטנים חפשו קבוצות ודפי פייסבוק המיועדים לקהל הזה)
  3. לאחר בדיקה ראשנית אפשר לצאת לראות אולמות שהרשימו אתכם ולקבוע איתם פגישת היכרות והצעת מחיר. אל תלכו ליותר מדי אולמות כי כל אולם מציע דברים אשר ייחודיים לו וכך מרוב אולמות תתבלבלו מאוד.
  4. לבסוף, הסתכלו על ההצעות שהתקבלו, בידקו את זה אל מול התקציב שלכם ואל מול הרצון שלכם, עשו את החישובים המתאימים (אפשר להיעזר בהורים 🙂 ) והחליטו איפה לעשות את האירוע.

יש לכם אירוע קטן לארגן? אירוע עד 100 איש? קומפלקס שלם של אולמות בגדלים שונים באזור המרכז מחכה לכם בכניסה לקישור הבא -> אולמות אירועים במרכז

מנעולן בירושלים 24 שעות – קיים או לא?

בכל עיר ישנם את האנשים שזמינים 24 שעות ביממה. חלקם אתם מכירים וחלקם לא. במאמר הבא אנחנו נביא לכם את כל המידע הדרוש על מנת לדעת איזה דברים ואיזה בעלי מקצוע אתם יכולים להזמין בכל שעות ביממה, גם ב12 בלילה וגם ב12 בצהרים.

מנעולן בירושלים 24 שעות ביממה – זה קיים!

אם אתם תושבי העיר ירושלים ואתם נתקעתם מחוץ לדלת הבית (או הרכב) ללא כל אפשרות לפתוח את הדלת עם המפתח שלכם מכל מיני סיבות כגון:

  1. המפתח לא נכנס למנעול
  2. המפתח נשבר בתוך או מחוץ למנעול
  3. אבד המפתח של הבית (או של הרכב)

לשם כך אתם יכולים להזמין את שירותיו של מנעולן בירושלים 24 שעות ביממה בלי להרגיש לא נעים לעשות טלפון בשעות הלילה המאוחרות. מנעולן זה זמין עבורכם כל שעות היממה גם לדברים אחרים כמו שדרוג מערך האבטחה בבית או במשרד שלכם, התקנת מצלמות נסתרות וגלויות בעסק ובבית לשמירה והגנה נוספת על הבית או הציוד החשוב בעסק. אך בלילה תפקידו העיקרי של המנעולן בירושלים, בצפת, בקרית שמונה, אילת ובכלל בשאר חלקי הארץ, הוא להיות זמ ין עבור אנשים שלא מצליחים להכנס לביתם או לרכבם.

אם אתם מוצאים את עצמכם במצב לא נעים של חוסר אונים, מנעולנים זמינים עבורכם בכל מטרה וצרה. חשוב לשמור מספר של מנעולן אמין בפלאפון לכל מטרה. חשוב שתשמרו מנעולן  שנמצא קרוב אליכם מבחינה גאוגרפית שכן הגענו למקום התקלה יהיה מהיר וכך תוכלו לחזור לשגרת יומכם ללא המתנה ארוכה להגעת המנעולן והטיפול בתקלה.

לסיום, טיפ קטן שחשוב שתדעו – מנעולנים צריכים להיות מוסמכים על ידי משטרת ישראל על מנת לעסוק בתחום זה שכן אם לא יקבלו את תעודת היושר המשטרתית הם יכולים פשוט לקחת את הציוד לפריצות שיש להם ולפרוץ ולגנוב כל דבר לכן חשוב מאוד שאתם מזמינים מישהו שהוא מוסמן ומקצוען ולא חאפר שאין לדעת מאיפה הוא קיבל את הציוד וההכשרה שלו.

נסיים בשיר של הראפר לוקסמיט (מנעולן) בשירו החדש – לוק Lock (אלא מה…)

מוציאים מחיר משתלם מחברת הובלות בחיפה

אחרי ההחתמה הגדולה של כוכב מכבי חיפה לשעבר, אייל ברקוביץ כמנג'ר הפועל תל אביב, אני בטוח שהמאמר שלי על חברת הובלות בחיפה, יהיה הרבה יותר רלוונטי, ובעבור אייל ברקוביץ עוד יותר.

איך לקבל מחברת ההובלות בחיפה מחיר משתלם?

אתם עוברים דירה וכידוע, הובלות הן לא הדבר הזול ביותר. איך תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת מחברת ההובלות בחיפה , שגם תענה על כל הדרישות שלכם וגם שלא תרגישו כאילו יצאתם פראיירים ושילמתם יותר מדי?

בכדי לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר מחברת הובלות בחיפה , יש להתקשר לכמה חברות שונות ולהשוות בניהם. מה עליכם לשאול את חברת ההובלות בשיחת הטלפון?

לסגור הובלה שתענה על כל הדרישות שלכם

ראשית יש להיות מודעים לצרכים שלכם מההובלה. מה אתם מעוניינים להעביר? רהיטים, מוצרי חשמל.. רהיט חשמל אחד וכמה תיקים? דירת 5 חדרים. משרד שלם? מחיר ההובלה משתנה מהובלת דירת 2 חדרים לדירת 5 חדרים. כך שאם יש ברשותכם דירת 3 חדרים שחדר אחד ריק בה ויש בו רק מתלה כביסה למשל , אל תציינו את החדר החדר הזה בשיחה עם חברת ההובלות בחיפה. מה שלא תזדקקו ניתן להעביר כתרומה לעמותת מיד ליד.

בררו עם אתם זקוקים לשירותים נוספים מלבד הובלה: פירוק, הרכבה, ארזים, שירותי אריזה ועוד.מיינו את השירותים לשירותים שאתם חייבים, כמו למשל פירוק והרכבה, ולשירותים שאם הם יהיו במחיר משתלם תיקחו- כמו למשל השכרת ארגזים.

בשיחת הטלפון עם חברת ההובלות בחיפה וודאו דבר ראשון כי יש לחברה ביטוח – בעבור הרהיטים שלכם ובעבור העובדים.

אחד הפרמטרים המשפיעים על מחירי ההובלות הם מרחקי הנסיעות. אם עליכם לעבור מעיר אחת לעיר אחת, בדקו חברות הובלות בכל אחת מהערים, משום שבמילא אתם משלמים על הוצאות הנסיעה מעיר לעיר.

הציגו לחברת ההובלות בחיפה מה עליכם להעביר ומהיכן להיכן. בקשו הצעת מחיר -בכתב בלבד- המפרטת בדיוק מה תקבלו. בקשו שתי הצעת מחיר מכל חברה- הצעת מחיר רק עבור השירותים הכרחיים והצעת מחיר כולל שירותים שהם מותרות, כגון השכרת ארגזים.

בקשו הנחה. לרוב חברות ההובלות בקריות אופציה להעניק לכם הנחה, אל תתביישו לבקש הנחה. אם לא השגתם אחת- לפחות ניסיתם.

לאחר שביררתם בין מספר חברות הובלה בקריות, בחרו את זו עם המחיר המשתלם ביותר. בדיקה יסודית של חברת ההובלה תאפשר לכם להשוות בצורה נכונה בין כל חברות ההובלה בחיפה ולסגור הובלה שתענה על כל הדרישות שלכם .