עולם המכוניות נהיה מורכב מיום ליום


לאחרונה חבר שלי, בא אליי מחפש עזרה ברכישת מכונית הגונה במחיר זול ככל האפשר. הוא בדיוק רכש בית חדש ולא יכול היה להרשות לעצמו מכונית חדשה, כך שמכונית טובה במחיר זול הייתה מה שהוא היה אחרי.

אז שאלתי אותו, הוא יהיה מעוניין ברכב ניזוקו באורח קל, תוקן באופן מלא. הוא היה קצת ספקן בהתחלה, אבל ככל שאני סיפר לו על זה, ככל שהוא היה מעוניין. מכוניות לפירוק מה שאני מציע הוא שאנחנו קונים מכונית פגומה מעט בן שנה. רוכש את החלקים דרושים לתיקון, מכמה מטרים פורעי מקומיים ויש לי חנות גוף מוסמכת להשלים את התיקון לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אז היה על הציד עבור מכונית פגומה. אנחנו התיישבו על קצה קדמי ניזוק פורד פוקוס שהיה פחות משנה, ורק שמונה אלף קילומטרים על השעון. מס הכנסה שלילי זה היה מעורב בתאונה קטנה לפינה השמאלית הקדמית, ליד צד קדמי של המכונית. בגלל הנזק למכונית, המכונית הזו נקנתה לשישה אלף יורו מהמחיר הקמעונאי למכונית דומה.

אני הביא את המכונית לחנות גוף מכובדת מאוד מקומית וביקש מהם לשים את ציטוט ביחד לתיקונים, עם אותם מספקים רשימה מלאה של קונה רכבים חלקים דרושים אשר הייתי מקור. מכוניות לפירוק למחרת לקחתי את רשימת החלקים. הלכתי הביתה באינטרנט ועשיתי כמה שיחות טלפון לכמה מטרים פורעי מקומיים ומקורו את כל החלקים שהיה דרושים כדי להשלים את התיקון בקלות רבה ובמהירות.

במהלך 24 השעות הבאות בזמן הפנוי שלי הרמתי את חלקים מחצרות שני פורעי ומסרתי אותם לחנות הגוף שתיקון המכונית. אני בדקתי את החלקים כפי שקניתי אותם כדי לוודא שהם במצב טוב שבו, שהם בו.

ארבעה ימים לאחר מכן, הבאתי את החבר שלי בחזרה כדי לאסוף את המכונית לתיקון החדש שלו, זה ממש נצץ כשהלכנו אליו, שנראה כמו זה פשוט יצא מפה ההרכבה. חבר שלי היה מאושר עם המכונית החדשה, אבל לראות איך זה נראה, הוא היה פירוק רכבים מודאג כשהוא שאל אותי את העלות הסופית.

הוא שמח כשאמרתי לו את החלקים ותיקונים והקצה קדמי מחדש ספריי הגיעו ב אלפיים, 434 יורו. אז בסך הכל הוא הציל שלושה וחצי אלף יורו מהמחיר הרגיל שהוא מוכן לשלם עבור המכונית הזאת.

באמת המלצה לצלצל לשימוש חוק העונשין בחצרות פורעי.