מכירת רכב לפירוק

מכירת רכבים לפירוק תל אביב – שירות רכישת רכבים ישנים מבית הלקוח

יש לכם רכב ישן שאין לו עוד תעודת רישוי בת תוקף? מחפשים להיפטר מגרוטאת הברזל הזו בדרך הקלה והנוחה ביותר? רוצים גם להרוויח על הדרך סכום כסף? אתם מחפשים מגרש מכוניות לפירוק או למיחזור שתוכלו למכור לו את הרכב הישן שלכם? יש מספר דברים חשובים שעליכם לדעת לפני שאתם פונים למכור את הטרנטה שלכם. קראו להלן את הפרטים שחשוב לכם לדעת לפני שאתם סוגרים עסקה עם קונה רכבים לפירוק.

קניית רכב לנסיעה

  • סקר שוק למציאת קונה משתלם

אם אתם לא מתעסקים בשוק חלקי החילוף או עוסקים בתחום מכירת רכבים לפירוק תל אביב, אין לכם מושג אמתי כמה שווה הגרוטאה שלכם. אמנם בעינכם היא כבר חסרת ערך בהיותה ללא שימוש. עבורכם היא מהווה מטרד ותופסת לכם את החניה ומעצבנת אתכם. אבל יש לה ערך אמתי ומגיע לכם לקבל את השווי של הרכב. לפיכך עליכם לברר את הערך של הרכב. השווי שלו נמדד בהתאם ליצרן הרכב, לדגם ולשנת הייצור, וכן למצב הפיסי של הרכב ולעבר שלו על הכביש. בשביל לדעת כמה הוא שווה באמת עליכם לערוך סקר שוק מינימלי, פנו ליותר מסוחר אחד ובקשו לקבל הצעת מחיר עבור הרכב שלכם. כאשר המחיר יהיה אחיד או כמעט זהה תוכלו לדעת שאכן זה הערך האמתי של הרכב.

  • וודאו כי הרכב מוכן למכירה

חשוב מאוד לוודא כי הרכב אכן מוכן למכירה כרכב המיועד לפירוק. כיוון שלדוגמה, רכב שיש לו תעודת רישוי בתוקף אין למכור כרכב לפירוק. קודם לכן חובה עליכם לבטל את תעודת הרישוי ורק לאחר מכן תוכלו למכור את הרכב למטרת מכירת רכבים לפירוק תל אביב. פנו לסניף של משרד הרישוי לצורך ביטול תעודת הרישוי.

  • הוציאו את כל החפצים שלכם

הרכב הזה שאתם מוכרים כעת לפירוק היה כמו הבית שלכם ואפילו יותר, שעות ארוכות שהיתם בו והוא היה הסביבה הנעימה והנוחה שלכם. ומכיוון שכך יש בו ככל הנראה חפצים שונים ואביזרים ששייכים לכם. לפני שאתם מעבירים אותו לקונה עליכם לפנות אותו ולוודא כי הוצאתם הכול. החשוב מכל הוא להסיר את לוחיות הרישוי מהרכב. וכן לסקור את כל הרכב שלא השארתם בו חפצים שחשובים לכם, ואילו לקונה אין בהם כל צורך.

מה יעשו ברכב שלי?

מכירת רכב לפירוק
מכירת רכב לפירוק -צולם במרכז הארץ , צוות פירוקמכוניות.net

כעת, לאחר שמכרת את הרכב הישן שלך אתה יכול בלב שקט להתמסר לסדר היום שלך ולשימוש ברכב החילופי שלך, רוצה לדעת מה ייעשה ברכב הישן שלך? זה ששימש אותך על הצד הטוב ביותר במשך תקופה לא קצרה? רכב זה יפורק כעת ויוציאו ממנו את כל החלקי התקינים, אלו שיכולים לשמש למטרת תיקון רכבים אחרים דומים, שחלקים בהם נשברו או יצאו מכלל שימוש. לאחר שיוציאו את כל החלקים השלמים יעבירו את השרידים של החומר למיחזור לצורך ייצור מוצרי ברזל שונים.

להמלצה על קונה רכבים לפירוק בתל אביב בקרו בעסק גרר איתי המספק שירותים למשך כל שעות היום ללקוחותיו.

קונה רכבים

מעוניינים למכור רכב יד שניה? בקרו באתר קונה רכבים לנסיעה ופירוק המופעל 24 שעות ביממה.

טלפון ישיר , ייעוץ  מכירת רכב לפירוק – 072-3341127

בהצלחה חברימוס!